ADOPCJE

Ośrodek adopcyjny  działa w siedzibie fundacji. Posiadamy 15 boksów różnej wielkości które są profesjonalnie wyposażone. Zwierzakami opiekują się nasi wolontariusze. w sumie udało nam się znaleźć dom dla kilkuset naszych podopiecznych. Najczęściej są to bezdomne  zwierzaki przywiezione do kliniki  fundacji po różnych urazach. Po wyleczeniu są oddawane do adopcji. Niestety niektóre z uwagi na swoją niepełnosprawność czekają dość długo, ale nie tracimy nadziei, że one również znajdą dom. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani adopcją lub udzieleniu nam pomocy prosimy o kontakt.

lapka.jpg
KOTKA KLEO

 

Przywieziona z pod Puław potrącona przez samochód pod Puławami przywieziona przez osobę prywatną, uszkodzony nerw w przedniej łapie  na dodatek okazało się, że jest w ciąży

lapka.jpg
KOT ŁAPeK

 

Kot znaleziony nieprzytomny na ul. Krężnickiej w Lublinie, pewnie potrącony przez samochód. Został przywieziony do kliniki fundacji przez przypadkowego kierowcę. Dwie doby był nieprzytomny, zwichnięcie stawu żuchwowo skroniowego, i niesprawna przednia łapa. Udało nam się go uratować, niestety stwierdziliśmy uszkodzenie nerwu promieniowego. Ma niesprawną jedną przednią łapę. myślimy o kolejnej operacji  Na razie ma się dobrze chodzi na trzech łapach . 

milka_edited.jpg
KOT MILKA

 

I'm a paragraph. Click me to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to let your users know a little more about you. If you want to delete me just click on me and press delete. Click on me to edit me.