hotel_dla_zwierząt.png

Hotel dla Zwierząt

Hotel dla Zwierząt

Jeśli zamierzacie Państwo wyjechać na dłużej lub wyjść wieczorem ze znajomymi i nie chcą Państwo zostawić swojego zwierzaka samego w domu. Do Państwa Dyspozycji uruchomiliśmy Hotel dla Zwierząt.

Hotel znajduje się na terenie naszego centrum. Z uwagi na niewielką ilość miejsc, panują w nim kameralne warunki. Hotel jest przygotowany do przyjęcia maksymalnie 8 psów, 8 kotów i około 8 innych małych zwierząt ( króliki, chomiki , świnki morskie ) . Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane pod stałym nadzorem naszego personelu. Z hotelu można skorzystać na kilka godzin jak również na kilka-kilkanaście dni.

Warunkiem przyjęcia do hotelu jest posiadanie przez zwierzaka aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie, na choroby zakaźne, odrobaczenie, oraz zabezpieczenie przeciwko pasożytom zewnętrznym. Przed przyjęciem do hotelu właściciel jest zobowiązany wypełnić ankietę dotyczącą swojego zwierzaka.

Rezerwacja pod nr tel. :

81 527 99 90

© 2019 by luxvet.eu

ul. Janowska 5c 20-509 Lublin

Tel 81 527 99 90

Właścicielem i operatorem Centrum Zdrowia Małych Zwierząt luxvet.eu jest 

fundacja dr Bryzka na rzecz zwierząt. Cały wypracowany dochód z działalności gospodarczej fundacji jest przeznaczony na cele statutowe 

Prace Plastyczne:
Agata Kowalska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now