chirurgia i ortopedia.png

Weterynaryjny Oddział Ratunkowy 24H

Pierwszy w Lublinie Weterynaryjny Oddział Ratunkowy został stworzony aby Państwa zwierzaki były bezpieczne przez 24 godziny na dobę. Przez 24 godziny zapewniamy dostęp do badań laboratoryjnych, USG, RTG. W stałej gotowości pozostaje blok operacyjny, Stały dyżur radiologiczny i chirurgiczny.

 

zadzwoń do nas przed przyjazdem 81 527 99 90

koszt wizyty podczas dyżuru to 150 zł , wszystkie usługi liczone są x 2

Weterynaryjny Oddział Ratunkowy wchodzi w skład Centrum Zdrowia Małych Zwierząt LUXVET. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu nagłych przypadków. VETor posiada stały dostęp do bazy diagnostycznej takiej jak laboratorium, USG, RTG Tomografia Komputerowa. Dzięki temu możemy w ciągu kilkunastu minut zdiagnozować praktycznie każdy przypadek.  Oddział dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym w którym znajduje się sala przygotowawcza, dwie profesjonalne sale operacyjne oraz sala pooperacyjna. Zespól operacyjny jest w stałej gotowości przez 24 godziny. Dla pacjentów w nagłych przypadkach przygotowanych jest 7 stanowisk intensywnej opieki szpitalnej.

© 2019 by luxvet.eu

ul. Janowska 5c 20-509 Lublin

Tel 81 527 99 90

Właścicielem i operatorem Centrum Zdrowia Małych Zwierząt luxvet.eu jest 

fundacja dr Bryzka na rzecz zwierząt. Cały wypracowany dochód z działalności gospodarczej fundacji jest przeznaczony na cele statutowe 

Prace Plastyczne:
Agata Kowalska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now